Fason Ürettiklerimiz

Almira Farma  olarak 15 yıllık sektör geçmişimiz ile girişimci profesyoneller,  kurumsal firmalar için üretim tesisi olarak hizmet vermekteyiz. GMP  belgesine sahip olan tesisimizde pek çok sektör için üretim yapılmaktadır. Kozmetik sektöründe, vücut bakım, saç bakım ürünleri, duş jeli, şampuan, kalıp sabun vb. ürünler ve Dermokozmetik alanında; cilt, saç ve vücut bakımı için kullanılan, dermotolojik testlerden geçirilmiş ürünler: pişik önleyici krem, çatlak karşıtı, anti-aging ürünler, güneş ürünleri vb. göz çevresi bakım ürünleri… Bu ürün çeşitliliği her geçen gün artmaya devam etmektedir.

GMP (iyi üretim uygulamaları) sertifikasına sahip firmamız, müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda, yenilikçi Ar-Ge yaklaşımı ve uzman kadrosu ile kalite standartlarından ödün vermeden hijyen ve sanitasyon kurallarına uygun fason üretim, dolum (tüp, şişe, kavanoz) ambalajlama hizmetleri vermektedir.

Ülkemizdeki ham madder tedarikçileri ile işbirliği kurarak müşterilerimizin taleplerini en hızlı şekilde yerine getirmekteyiz. 

Ar-Ge çalışmalarından üretim prosesine kadar geçen süreçte Almira Farma müşterilerine A’dan Z’ye yardımcı olmaktadır.

Fason ürün ürettiğimiz firmalar için istemleri dahilinde kozmetik ürünlerin Sağlık Bakanalığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu’nun EBS firma kaydı, ÜTS ürün bildirimleri ve Sorumlu Teknik Eleman desteği sağlamaktayız. Gerekli ürün testlerini yaptırıyor, ürün güvenlik bilgi dosyalarının hazırlanmasında yardımcı olmaktayız. 

Makyaj Temizleme Suyu Fason Üretimi
Dudak Bakım Ürünleri Üretimi