kozmetik Fabrikaları

Kozmetik Fabrikaları,

Kozmetik Fabrikaları, şirketimiz Almira  Farma Kanıtlanmış, güvenilir, orijinal formüller pazara sunulur ve basit bir felsefeyle sabitlenir – güvenlik standartlarımızı karşılamıyorsa, asla karışımımızın bir parçası olmayacaktır. Tüm ürünlerimizin etik, sürdürülebilir ve düşük çevresel etkiye sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Bunu popüler ya da moda olduğu için değil, her zaman yapılması gereken doğru şey olduğuna inandığımız için yapıyoruz. Düşünceli bilimi dikkatli yaratımla birleştirerek akıllı, etkili, daha güvenli ve günlük yaşamı iyileştirme niyetiyle tasarlanmış ürünler sunuyoruz.

ANKARA KOZMETİK FABRİKALARI

Kozmetik Fabrikaları, En iyisini talep ettiğinizde onu elde ettiğiniz söylenir. EL Erman’ı seçtiğinizde, mümkün olan en yüksek standartlarda – bizimkilerde – performans gösteren ürünlerelde edersiniz. Doğa ürünlerimize ilham veriyor, bilim onları iyileştiriyor ve talepleriniz, endüstri standartlarının çok üzerine çıkan daha güvenli ürünler sunmamızı sağlıyor. Sizden vücudunuza koymanızı ya da evinizde kullanmanızı isteyeceğimiz hiçbir şey yok, kendimizi kullanmaktan %100 mutlu olmayacağız. Yaptığımız işin ötesine geçmek, daha iyiye ulaşmak bizi motivasyonumuz ve sorumluluğumuzdur. Her gün, saha testlerinin zirvesinde olan, sadece her ürünü değil, kullandığımız her malzemeyi gözden geçiren ve tavsiye eden insanlarımız var. Tüm kutuları işaretlemezse, gitmiştir. Güvenlik ve kaliteden ödün vermeyi reddediyoruz. Sizi tehlikelerden uzak tutma yeteneğimizle gurur duyuyoruz.

    BİTKİSEL KOZMATİK

Kozmetik Fabrikaları,Güzellik ve kozmetik kavramı insanlık ve medeniyet kadar eskidir. Kadınlar güzel görünme konusunda takıntılıdır. Bu yüzden çekici ve genç görünmek için şifalı bitkiler içeren çeşitli güzellik ürünleri kullanırlar. Hint otları ve önemi dünya çapında popülerdir. Bitkisel bir kozmetik, dünya pazarında artan bir talep görmektedir ve doğanın paha biçilmez bir armağanıdır. Bitkisel formülasyonlar, iyi aktiviteleri ve sentetik ilaçlarla nispeten daha az veya sıfır yan etkileri nedeniyle her zaman büyük ilgi görmüştür. Otlar ve baharatlar insan güzelliğini korumak ve geliştirmek için kullanılmıştır. Hintli kadınlar uzun zamandır Sandal Ağacı ve Zerdeçal gibi şifalı otları cilt bakımı için, Kına saçlarını, avuçlarını ve ayak tabanlarını renklendirmek için kullanmışlardır; ve vücutlarını parfümlemek için doğal yağlar. Çok uzun zaman önce değil, Hindistan’ın kraliyet saraylarında şehvetli çekiciliği artırmak ve genel hijyeni korumak için ayrıntılı bitkisel güzellik bakımları yapıldı. Günlük amaçlar için yaygın olarak üretilen ve kullanılan bitkisel kozmetikler arasında bitkisel yüz yıkama, bitkisel saç kremi, bitkisel sabun, bitkisel şampuan vb. sayılabilir. Endüstri şimdi, önümüzdeki yıllarda geniş bir yelpazede genişleme ile büyüyen segmente odaklanıyor.

Temel cilt bakımı için gereklilikler

Kozmetik Fabrikaları, şirketimiz Almira Farma olarak temel cilt bakımı için önerilerimiz şu şekildedir;
a) Temizleme maddesi: Ciltteki gözenekleri tıkayan toz, ölü hücreler ve kiri temizleyen madde . Yaygın temizleyicilerden bazıları hindistancevizi, susam ve hurma yağı gibi bitkisel yağları içerir (11)
b) Tonerler: Tonerler cildi sıkılaştırmaya ve havada yüzen toksinlerin çoğuna veya diğer çevresel kirleticilere maruz kalmasını önlemeye yardımcı olur. . Toner olarak kullanılan bitkilerden bazıları cadı fındığı, sardunya, adaçayı, limon, sarmaşık dulavratotu ve uçucu yağlardır. (12)
c) Nemlendirme: Nemlendirme cildin yumuşak ve esnek olmasına yardımcı olur. Nemlendirici, sağlıklı bir ışıltı gösterir ve yaşlanmaya daha az eğilimlidir. Bitkisel nemlendiricilerden bazıları bitkisel gliserin, sorbitol, gül suyu, jojoba yağı, aloe vera ve iris içerir. 

TÜRKİYE KOZMETİK MAĞAZALARI

Almira Farma Olarak Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve destek için bizimle iletişime geçin.