Kozmetik Fason Üretim

Kozmetik Fason Üretim

Kozmetik Fason Üretim, İşletmeler, yeni ürünleri piyasaya sürmeyi ve bunları geniş çapta dağıtmayı daha kolay ve daha ucuz hale getiren birkaç temel nedenden dolayı fason üretimi tercih ediyor.

Fason üretim kullanmanın en büyük maliyet avantajı, bir üretim tesisi inşa etmek ve onu işçiler ve yöneticilerle birlikte çalıştırmak zorunda kalmamaktan kaynaklanmaktadır. Bu bariz yararın yanı sıra, şirketler düşük ücretli bir ülkede yerleşik bir üreticiyi işe alarak paradan tasarruf edebilirler. Üretim tesisinin konumu, vergi tasarrufunun yanı sıra enerji, genel gider ve hammadde maliyetlerinde de tasarruf sağlayabilir.

Sözleşmeli üretim, işe alım firmasındaki insanları pazarlamanın ve muhtemelen satışların temel güçlü yönlerine odaklanmaları için serbest bırakır. Sahibinin bu alanlarda bir geçmişi varsa, kendilerine yardımcı olması için daha az kişiyi işe alabilirler.

Şirket, ürünlerini üretildiği ülkeye kolaylıkla tanıtabilir. Komşu ülke pazarlarına da giriş yapabilir.

FASON ÜRETİM NEDİR?

Kozmetik Fason Üretim Sözleşmeli üretim, küçük bir işletme, ürünlerini üretmek için başka bir şirketi işe aldığında gerçekleşir. Küçük iş adamlarının bir fabrika inşa etmek ve işletmek için gerekli olan büyük miktarda sermayeyi elde etmeden ürünlerini satmaya başlamalarını sağlar. Sözleşmeli üretim ve küçük işletmeler için avantajları ve dezavantajları hakkında daha fazla bilgi edinin.

FASON KOZMETİK ÜRETİM MALİYETİ

 Sözleşmeli üreticiler genellikle bir formülasyon hizmeti de sunar. Bununla birlikte, formülün sahipliğini koruma eğilimindedirler. Paketleme, tasarım, pazarlama vb. İlgili maliyetler değişkendir ve tahmin edilmesi son derece zordur. Her ürünün maliyeti farklıdır.

FASON KOZMETİK ÜRETİMİ YAPAN FİRMALAR

Cilt bakım ürünleri hazırlamak için iki ana seçeneğinizden biri, bunları kendiniz yapmaktır; bu, eğitim veya profesyonel yardım.

Diğer ve hem pratik hem de finansal açıdan daha mantıklı olan seçenek, sizin için cilt bakım ürününüzü üretmesi için bir fason üretim şirketi kiralamaktır. Bu seçenek her zaman ucuz olmasa da, cilt bakım hattınızı oluşturmak için üretim uzmanlarının uzmanlığından yararlanmak çok daha hızlı ve kolaydır, böylece çok daha kısa sürede ve kalitesine çok daha fazla güven duyarak piyasaya sürebilirsiniz .

Peki bir cilt bakımı üreticisinde nelere dikkat etmelisiniz ? Ürünleri hızlı ve verimli bir şekilde teslim etmenin kanıtlanmış bir sicili, esnek üretim yetenekleri ve bir ürünü herhangi bir müşterinin özelliklerine göre uyarlayabilen personel kimyagerleri gibi iyi bir başlangıç ​​olacaktır. Daha hassas işlemleri gerçekleştirebilecek tesisler de önemli olabilir – örneğin bir mikrobiyoloji laboratuvarı, ihtiyacı olanlar için kapsamlı testler sunabilir.

KOZMETİK ÜRETİM FABRİKALARI

Geliştirmede olduğu gibi, cilt bakım ürünlerini toplu olarak üretmenin tam maliyeti, ürün tipine ve müşteri taleplerine göre büyük ölçüde değişebilir. Formülasyonun maliyeti , ne kullandığınıza bağlı olarak çılgınca değişebilir. Paketleme ve etiketleme, bunun üzerine ek üretim maliyetleriyle birlikte birim başına ek bir maliyet ekleyecektir.

Çoğu üreticinin minimum üretim gereksinimi vardır, bu da büyük bir sipariş vermeye hazır olmanız gerektiği anlamına gelir – üreticiye ve ürün kategorisine bağlı olarak Fiyat değişir. Bu, bir cilt bakım ürünü üretmenin oldukça büyük bir başlangıç ​​maliyeti olduğu anlamına gelir, ancak bu, uzun vadede birim başına daha düşük bir maliyet anlamına gelir. Daha küçük bir parti sipariş etmek mümkün olabilir, ancak bu genellikle ürün başına önemli ölçüde daha yüksek bir maliyet anlamına gelir.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin